Гройсман погрожує відставкою якщо не буде Антикорупційного суду

Про це Володимир Гройсман заявив на спільному брифінгу із спікером парламенту Андрієм Парубієм

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що складе з себе повноваження голови уряду, якщо у найближчий час не буде ухвалений закон про створення антикорупційного суду.

Про це Володимир Гройсман заявив на спільному брифінгу із спікером парламенту Андрієм Парубієм.

Він наголосив, що на сьогодні існують передумови для економічного розвитку країни, втім основною вимогою для цього, є створення Антикорупційного суду.

«Хочу підкреслити, що ми сьогодні стоїмо перед  вибором: або подальший розвиток і вирішення багатьох проблем, які накопичились у нашій державі, або, якщо це рішення не буде ухвалене, то знову ж таки – дестабілізація», – наголосив Володимир Гройсман.

Окрім того він зазначив, що готовий піти у відставку, якщо створення Антикорупційного суду зягуватиметься. «Я як прем’єр-міністр України прийняв для себе рішення, якщо цей суд, справедливий, незалежний не буде утворений, я складу із себе повноваження прем’єр-міністра України і подам у відставку», – зазначив Прем’єр-міністр.

Натомість спікер Верховної ради Андрій Парубій повідомив, що зробить все можливе, щоб уже у найближчий четвер рішення про створення Антикорупційного суду було ухвалене парламентом.

категорії
Без категорії

Публікації по темі