Інвестори готові вкладати мільйони в український ІТ-бізнес

Українська асоціація приватного капіталу (UVCA), оприлюднила інформацію про стан українського приватного інвестиційного ринку
Джерело фото - ubr.ua

Інвестори хочуть вкладати кошти у готовий бізнес, переважно в IT-сектор, оскільки його прибутковість досить легко масштабувати, а операційні витрати є нижчими, ніж у інших сферах діяльності.

Українська асоціація приватного капіталу (UVCA), оприлюднила інформацію про стан українського приватного інвестиційного ринку, а також про перспективні галузі у які варто вкладати капітал.

Розробка програмного забезпечення, hardware-проекти, просування онлайн-сервісів, – головна сфера зацікавлень інвесторів з Європи та Азії.

Згідно зі звітом UVCA, вартує згадати про успіх 19 українських компаній, які провели успішне ICO і сумарно залучили тільки у 2017 році 160,3 млн доларів США шляхом продажу токенів. Найбільше заробили компанії «Neuromation» ($ 71,6 млн), «DMarket» ($ 19,1 млн) і «Propy» ($ 15,4 млн).

Варто зазначити, у Львові розташовані офіси понад 200 ІТ- компаній, де працюють близько 20 тисяч спеціалістів. У місті є представництва всесвітньо відомих «Oracle» та «Siemens».

Раніше до щорічного рейтингу найкращих аутсорсингових компаній світу потрапили сім компаній зі Львова. Одними з найбільш прибуткових львівських ІТ-компаній вважаються «Ciklum», «ELEKS», «EPAM Systems», «N-iX», «Sigma Software», «SoftServe» та «TEAM International Services Inc». Загальний оборот ІТ-галузі складає 14,4% ВРП міста Львова.

Слід зауважити, що львівські ВУЗ-и щорічно закінчують більше 4000 молодих ІТ-спеціалістів.

категорії
Без категорії

Публікації по темі