8 липня стане відомо перелік компаній, що зголосились будувати сміттєпереробний завод у Львові

У неділю, 8 липня, буде відомий перелік компанії, які зголосились брати участь в будівництві сміттєпереробного заводу у Львові.

У неділю, 8 липня, буде відомий перелік компанії, які зголосились брати участь в будівництві сміттєпереробного заводу у Львові.

Про це сьогодні, 6 липня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє Львівський портал.

«Я думаю, що 8 липня будемо мати перелік тих компаній і консорціумів, які зголосилися брати участь в будівництві заводу. Власне, маючи перелік тих компаній, ми спільно з банком будемо переходити до наступного етапу – визначення однієї з компаній, яка виконувати всі роботи», – зазначив міський голова.

Андрій Садовий додав, що перший етап будівництва  сміттєпереробного заводу у Львові відбудеться вже цього року.

«Цього року ми плануємо розпочати перший етап будівельних робіт. Звичайно, треба буде мати погодження та схвалення наших урядових структур. Будівництво заводу має тривати два роки. Вартість буде фіналізована кінцевою документацією та самим тендером. На тендері компанії будуть змагатися, в тому числі, і стосовно ціни. Коли відбудеться другий етап і буде визначена компанія, яка буде будувати, чітко будемо знати, яка буде ціна. Компанія, яка буде визначена переможцем тендеру, почне складати саме обладнання згідно тих технологічних завдань, які визначені проектом. Саме обладнання буде виготовлятися на потужностях компанії, яка переможе, а сюди це обладнання має бути привезено цілим і змонтоване», – пояснив він.

 

категорії
Без категорії

Публікації по темі