Бюджет Львову збільшать, – сесія ЛМР

На сьогоднішній сесії ЛМР депутати затвердили зміни до міського бюджету на 2020 рік.

На сьогоднішній сесії ЛМР депутати затвердили зміни до міського бюджету на 2020 рік.

Під час сесії зазначили, що запропоновані зміни погоджено на засіданні комісії фінансів і планування бюджету, цю ухвалю прийняли з доповненнями.

Так, у 2020 році, як минулоріч, зараховуватимуть 13,44% акцизного податку з експорту пального. Тому збільшать доходи загального фонду міського бюджету Львова на 145 млн 315 тис. гривень.

Варто зазначити, збільшується також обсяг міського бюджету Львова на 2020 рік на 292 млн 84 тис. гривень. Окрім цього, за кошт субвенцій виділять:

  •  для приватних закладів загальної середньої освіти — на суму 17628,3 тис. грн.;
  •  на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на суму 10989,5 тис. грн.;
  •  на заробітну плату та нарахування на зарплату педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів за січень-лютий п. р. в сумі 563,2 тис. грн., у тому числі — на заробітну плату 461,7 тис. грн.;
  •  за пролікованих хворих мешканців міста Стрий на суму 103,5 тис. грн, спрямувавши кошти відповідним лікарням м. Львова.

Також 64 тис 600 грн. виділять на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та 35 тис. 600 грн. медичної субвенції.

Ще кошти передадуть із загального фонду до бюджету розвитку. Власне, це сума в понад 101 млн гривень.

Нагадаємо, на сьогоднішній сесії ЛМР депутати ухвалили створення Центру здоров’я та медичної статистики. Власне, майбутня установа функціонуватиме задля вирішення низки профілактичних, навчальних та організаційних заходів. Також, зазначається, що ЦЗМС займатиметься вирішенням стратегічних питань з приводу розвитку системи громадського здоров’я.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Без категорії

Публікації по темі