Дайджест новин 25 липня: нова модель регулювання ринку платежів та сакції для підприємств Криму

Головні новини 25-го липня.

Про нову модель регулювання ринку платежів. Національний банк презентував банкірам концепцію нової моделі законодавчого регулювання ринку платежів і переказу коштів. Основна мета оновлення платіжного законодавства – підвищити конкурентоспроможність цього ринку, зробити його універсальним і гнучким.

Про сакції для підприємств Криму. Кабінет Міністрів підготував нові санкції до підприємств тимчасово окупованого Криму і подасть їх на розгляд Ради національної безпеки та оборони. Так, до санкційного списку буде додано 18 зареєстрованих на території РФ підприємств і 6 – зареєстрованих в окупованому Криму.

Про цікаві фактори цьогорічних виборів до парламенту. В неділю, 21 липня, відбулися позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України. Які ж фактори зробили саме ці вибори унікальними в історії України.

Про перемогу Ощадбанку в суді. Ощадбанк відстояв у Верховному Суді свою позицію у спорі з Укртелекомом щодо розірвання договору купівлі-продажу облігацій, заборгованість за якими становить майже 1,5 млрд грн.

Про реформування податкової та митної служб. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабінету Міністрів «Про затвердження планів заходів щодо реалізації концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику».

категорії
Без категорії

Публікації по темі