Президент України Петро Порошенко задекларував ще 34,8 млн гривень за поточний рік, збільшивши дохід до 125,3 млн гривень з січня.
Про це свідчать дані в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.
Зокрема, 26 жовтня Президент задекларував 28 млн 817 тис. гривень доходів від Міністерства фінансів за відчуження цінних паперів і корпоративних прав, а також ще 6 млн гривень дивідендів від публічного акціонерного товариства “Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд “Прайм Ессетс Кепітал”.
Відповідно, з початку року дивіденди Порошенка від “Прайм Ессетс Кепітал” становили 84,7 млн гривень.
Крім того, з січня Порошенко задекларував 11 млн гривень процентного доходу від вкладів в Міжнародному інвестиційному банку і 777 тис. гривень доходу від продажу нерухомості.
Таким чином, станом на сьогодні сумарно задекларований главою держави дохід становить 125,3 млн гривень, що в 7,7 разів більше, ніж за весь 2017 рік, коли його доходи становили 16,3 млн гривень.
Нагадаємо, раніше повідомляли, що Петро Порошенко підписав закон про підвищення штрафів за контрабанду лісу.