Дружина Медвечука пішла у політику та назвала свою сім’ю «майбутнім України»

Дружина Медвечука пішла у політику та назвала свою сім’ю «майбутнім України»

Дружина олігарха та проросійського політика Віктора Медведчука вважає рішення РНБО щодо санкцій незаконними, та заявила що йде у політику.

Про це вона заявила у відео, викладеному на своїй сторінці у Instagram.

Зокрема, накладення санкцій Оксана Марченко назвала «неконституційними, репресивними й дурними рішеннями гаранта». Та наголосила, що вступає у політичну партію Медведчука «ОПЗЖ».

“Тепер замість одного Медведчука ви отримали ще й Марченко, яка ніколи не прагнула йти в політику, але ви не залишили мені вибору.

Відсьогодні я вступаю в партію “Опозиційна платформа – За життя”, де своїм головним завданням бачу захист українського народу від зеленого свавілля і беззаконня”, – Оксана Марченко.

Окрім того, вона наголосила про допомогу Володимиру Зеленському у працевлаштуванні на телеканалі «1+1» в 2003 році.

«Сподіваюсь, усе було добре. Але ключове слово тут — “було”, тому що ви — у минулому. І з кожним своїм підписом під беззаконними документами ви забиваєте черговий цвях у свою убогу політичну труну», — заявила вона у відео.

Наголосимо, офіційно у 2003 році ні Віктор Медведчук, ні Оксана Марченко не володіли акціями «1+1». Відтак, її заява щодо працевлаштування є дуже цікавою, адже у той час Медведчук був главою адміністрації президента, і ймовірно вчинаяв тиск на привтані канали.

категорії
Без категорії

Публікації по темі