Експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення обійдеться у понад 29 млн грн

Гарантійний термін виконаних робіт складе не менше трьох років.

Служба автомобільних доріг у Львівській області продовжує здійснювати експлуатаційне утримання на автошляхах загального користування державного значення.

Відповідні тендери опубліковано на порталі Prozorro.

Повідомляється, що експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення проведуть за наступними шляхами:

У технічному завданні вказано, що підрядник виконає відповідний комплекс робіт, у результаті яких підтримується транспортно-експлуатаційний стан доріг, дорожніх споруд, смуг відведення, елементів облаштування доріг, організації та безпеки руху, зокрема: влаштування захисних шарів з емульсійно-мінеральних сумішей локальними картами на ділянках лущення і викришування асфальтобетонного покриття.

Аукціон закупівель проведуть 10 червня, втім свої пропозиції щодо закупівлі можна надіслати до 5 травня. Підрядник повинен завершити роботи не пізніше 31 грудня 2020 року.

На період виконання робіт, підрядник повинен гарантувати наявність відповідних довідок та документів, які обґрунтовують кваліфікацію працівників, досвід щодо аналогічних робіт та матеріально-технічне обладнання, що необхідні на термін виконання.

До цього ж, підрядник гарантує якісні матеріали, машини та механізми, що слід застосовувати для захисту довкілля.

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Львівській області в березні 2020 року уже оголошувала аналогічну закупівлю щодо експлуатаційного утримання трьох автострад ціною у понад 27 млн грн.

Відтак, аварійні роботи виконають за наступними автошляхами: Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав; Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, через р. Верещиця в с. Любінь Великий та Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни.

Повідомляється, що початок аукціону проведуть 12 травня, втім свої пропозиції щодо закупівлі можна надіслати до 4 квітня. Підрядник повинен завершити роботи не пізніше 31 грудня 2020 року.

27 березня 2020 року, Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляла, що вже другий день поспіль проводяться роботи із влаштування шару асфальтобетонного дорожнього покриття на автомобільній дорозі Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав.

Наразі ремонтні роботи проводяться на ділянці від межі Самбірського та Дрогобицького районів до населеного пункту Уріж.

Довідка 

Служба автомобільних доріг у Львівській області належить до Державного агентства автомобільних доріг України. Засноване у березні 2000 року. Згідно з даними аналітичної платформи Opendatabot, основна діяльність зосереджена на врегулюванні та сприянні ефективному веденню економічної діяльності.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Без категорії

Публікації по темі