Фонд гарантування вкладів може позбутися активів на 54 млрд грн

У Фонді підрахували, що вже виплатили вкладникам 10 банків 13,78 млрд грн.

На балансі банків-банкрутів знаходиться 54 млрд грн. Вони чекають рішення Верховного Суду 10 банків очікують вердикту Верховного суду у справах з оскарження неплатоспроможності.

Про це передає FinClub.

Мова йде про фінустанови: Преміум, Союз, Укрінбанк, Велес, КСГ Банк, Хрещатик, Грін Банк, Віейбі Банк, Михайлівський і Омега. Про це повідомили в прес-службі Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО).

Номінальна вартість активів цих банків становить 54,23 млрд грн, в той час як їх оціночна вартість в шість разів нижче – 9,14 млрд грн, йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що у Фонді підрахували, що вже виплатили вкладникам 10 банків 13,78 млрд грн.

Нагадаємо, що 5 лютого 2019 року Верховний суд скасував постанову НБУ, якою він визнав Златобанк неплатоспроможним. За інформацією Фонду, з моменту визнання в 2015 році Златобанк неплатоспроможних, Фонд гарантування виплатив близько 825 млн грн майже 14 тисячам його вкладників.

Після такого рішення Всерховного суду, у ФГВФО вимагатимуть від суду інструкції, що робити з банком, ліквідація якого в самому розпалі. Так як незабаром Верховний суд повинен прийняти рішення по іншим банкам-банкрутам.

категорії
Без категорії

Публікації по темі