Клімкін вимагає покарання для власників подвійного громадянства

Міністр закордонних справ Павло Клімкін пропонує підготувати новий закон про громадянство в Україні. 

Міністр закордонних справ Павло Клімкін пропонує підготувати новий закон про громадянство в Україні. Він наголосив, що в українському законодавстві немає покарання за подвійне громадянство.

«Єдине, що у нас записано в законі про громадянство, – ми завжди розглядаємо всіх громадян, навіть якщо у них два громадянства, як громадянина України. Але цього замало. Давайте зробимо один рішучий крок і підготуємо новий закон про громадянство», – підкреслив глава української дипломатії.

На цьому тижні в мережі з’явилося відео, на якому зафіксовано видача громадянам України угорських паспортів в Берегово Закарпатської області. Глава МЗС України Павло Клімкін допустив висилку консула Угорщини з Берегово в тому випадку, якщо буде підтверджена автентичність відео.

Глава угорського МЗС Петер Сійярто заявив, що в разі висилки консула через роздачу паспортів в Берегово Будапешт здійснить відповідні заходи.

Клімкін відповів на погрози Сийярто і зазначив, що в разі виконання погроз Україна поставить ряд питань, серед яких програми фінансування на Закарпатті.

«22 тисячі українських громадян угорського походження отримали в минулому році допомогу. Там їх взагалі 100-110 тисяч. Це означає, що кожна п’ята сім’я отримує цю допомогу. Яким чином, в яких грошах, через які механізми? Якраз зараз перевіряємо. Теми розмови з угорцями ми маємо », – сказав український міністр.

Клімкін наголосив, що Угорщина не роздаватиме своє громадянство просто так на території України, зокрема, на Закарпатті. Ця тема для Києва є так званої червоною лінією.

категорії
Без категорії

Публікації по темі