КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розпочали роботу, – Владислав Криклій

Роботи на КПВВ за дорученням Уряду Укрзалізниця розпочала наприкінці вересня 2019 року.

КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розпочали роботу.

Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 15 листопада 2019 року.

«Сьогодні почали свою роботу КПВВ «Чонгар» та «Каланчак». Про ці проекти починали говорити ще в 2017 році, постійно наполягали на їх важливості, але так нічого і не було зроблено. 15 конструкцій на КПВВ «Чонгар» зведені в рекордний термін – два місяці, мають автономні системи електропостачання та водовідведення.  Дякую кожному за зусилля та енергію, які віддали на реалізацію цього проекту. Інфраструктура- це турбота про наших громадян», – зазначив Міністр інфраструктури.

Режимні зони об’єктів включають у себе адміністративно-службові будівлі, які поділено на три зони приміщень — для ДПСУ, ДФС та СБУ, будівлі поглибленого огляду транспортних засобів, приміщення КПП, паспортного та митного контролів тощо.

Ввести в експлуатацію сервісні зони об’єктів  планується до кінця цього року. Вони включатимуть у себе центр надання адмінпослуг, автостанцію, будівлю для відпочинку водіїв тощо.

Усі об’єкти будуються із врахуванням потреб маломобільних груп населення та людей з інвалідністю, створюється безбар’єрне середовище: облаштовуються пандуси, спеціальні покриття у визначених нормами місцях.

Роботи на КПВВ за дорученням Уряду Укрзалізниця розпочала наприкінці вересня 2019 року.

категорії
Без категорії

Публікації по темі