ЛКП “Львівелектротранс” витратить понад 2 мільйони гривень на нові запчастини для трамваїв

Отримати нові запчастини ЛКП "Львівелектротранс" очкує до кінця поточного року.

Львівське комунальне підприємство “Львівелектротранс” закупить запчастини для трамвайних вагонів та запчастини для ремонту ходових візків.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Мова йде про вагони типу КТ-4СУ, КТ4D, КТ4D (M). Згідно з тендерною документацією, “Львівелектротранс” готовий витратити на нові запчастини 2 мільйони 330 тисяч 800 гривень.

Ці запчастини передбачені для обладнання також берлінських вживаних трамваїв, які Львів закупив 2018 року.

Згідно з тендерною документацією, планують 20 кришок нижнього корпусу соленоїда. Одна така кришка, за підрахунками, має коштувати 1 030 гривень. Також придбають 400 сайлентблоків, очікувана вартість одного складає 1 130 гривень.

Тендером передбачені 64 маточини колеса,  одна з яких коштує 8 250 гривень. У четвертому лоті “Львівелектротранс” зазначає про необхідність закупівлі 140 фланців муфти прискорювача пілот-мотора. Вартість одного – 418 гривень. А один фланець тягового двигуна коштує 1 560 гривень. Таких закуплять 40 штук.

Також трамваї обладнають новими амортизаторами. На це витратять 530,7 тисяч гривень, а один трамвайний амортизатор обійдеться Львівелектротрансу у 2 885 гривень.

Згідно з 7-м та 8-м лотом, також закуплять карданні вали, один з яких коштує 4 427 гривень, та хрестовина карданного валу. Останні обійдуть у 40, 9 тисяч гривень. А одну таку хрестовину придбають за 593 гривні.

Аукціон із визначенням підрядника розпочнеться після 1 березня. А отримати нові запчастини ЛКП “Львівелектротранс” очкує до кінця поточного року.

Нагадаємо, нещодавно Львівське комунальне підприємство “Львівелектротранс” шукає підрядну компанію для поставки трамвайних бандажів на суму 8 млн 512 тис. гривень.

категорії
Без категоріїНовиниСуспільство

Публікації по темі