Львівська міська рада передбачила 5 млн. грн на потреби учасників АТО

Сьогодні, 1 серпня, на пленарному засіданні сесії міської ради було внесено зміни до міського бюджету міста Львова на 2019 рік Про це повідомляє прес-служба ЛМР. Зокрема, у мерії збільшили...

Сьогодні, 1 серпня, на пленарному засіданні сесії міської ради було внесено зміни до міського бюджету міста Львова на 2019 рік

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, у мерії збільшили видатки бюджету розвитку міського бюджету на 5 млн. за рахунок зменшення резервного фонду, відтак ці кошти будуть передбачені на потреби учасників АТО. Відповідну ухвалу підтримав 51 депутат.

«Було запропоновано до розгляду проект ухвали „Про внесення змін до міського бюджету міста Львова на 2019 рік“ і відбулися зміни, зокрема ми збільшуємо видатки бюджету розвитку міського бюджету на 5 млн. за рахунок зменшення резервного фонду, це загальний фонд. Бюджетна комісія цю зміну погодила», — зазначила Наталія Стариченко, заступник директора департаменту фінансової політики.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий повідомляв, що мова йде про вирішення житлового питання для учасників АТО, а також землі під кооперативне будівництво. Відповідні проекти ухвал будуть підготовлені на сесію міської ради на вересень.

Нагадаємо, Львів — єдине місто України, яке має комплексну програму підтримки учасників АТО та їхніх сімей.

 

категорії
Без категорії

Публікації по темі