Мінінфраструктури спільно з Мінфіном здійснює реалізацію проекту ЄІБ «Міський громадський транспорт України»

Основними цілями проекту є реалізація підпроектів у містах України, спрямованих на розвиток екологічно чистого та соціально значущого транспорту.

Мінінфраструктури спільно з Мінфіном та органами місцевого самоврядування (11 міст) здійснює реалізацію проекту ЄІБ «Міський громадський транспорт України».

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України у Facebook.

Основними цілями проекту є реалізація підпроектів у містах України, спрямованих на розвиток екологічно чистого та соціально значущого транспорту, які передбачають заходи з оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, будівництва та реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, фунікулеру, заміну тягових підстанцій, впровадження сучасних систем оплати проїзду та інформаційних систем за рахунок залучених кредитних коштів ЄІБ та ЄБРР.

Окрім цього, Мінінфраструктури опублікувано топ-5 міст по оновленню тролейбусів у 2018 році. У цей список увійшли такі міста, як : Одеса оновлено 47 тролейбусів, Кременчук – 40 тролейбусів, тоді ж у Дніпрі оновлено 23 одиниці, у Рівному – 10, а Кривому Розі – 8.

Також вони виділили плани на 2019 рік. Зокрема, оновити 35 вагонів метрополітену та 61 тролейбусів у Харкові, 22 тролейбуси у Сумах, 40 у Чернігові, та 30 у Луцьку. Окрім цього, оновити 29 трамваїв в Одесі, 17 трамваїв та 112 автобусів у Києві, а в Тернополі – 15 автобусів.

А також у 2019 році планують оновити 10 трамваїв та 100 автобусів у Львові.

категорії
Без категорії

Публікації по темі