На реконструкцію трьох митних пунктів пропуску на Львівщині виділять майже мільярд гривень

На реконструкцію трьох митних пунктів пропуску на Львівщині виділять майже мільярд гривень

Сьогодні Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про затвердження плану заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021-2023 роки», яким, зокрема, передбачено реконструкцію, модернізацію та технічне переоснащення 25 діючих і будівництво 10 пунктів пропуску, у тому числі на західному кордоні.

Зокрема, 940,8 млн гривень витратять на реконструкцію пунктів пропуску на Львівщині.

Так, відповідно прийнятого документа, модернізація та технічне переоснащення пункту пропуску «Рава-Руська» обійдеться в 136,6 млн гривень. З них 41,2 млн гривень кошти кредиту Республіки Польща, котрі використають на будівництво пішохідної ділянки пункту пропуску.

Окрім того, влаштування скануючої системи стаціонарного типу огляду легкового авто обійдеться у 65 млн гривень. На влаштування системи інтелектуального відеоконтролю затвердили 27,3 млн гривень, та на влаштування вагових комплексів для зважування вантажного автотранспорту під час руху на в’їзді та виїзді – 3 млн гривень.

Модернізація та технічне переоснащення пункту пропуску «Краківець» обійдеться у 272 млн гривень. З них, 137,7 млн гривень кошти кредиту Республіки Польща, на будівництво ділянки для легкового автотранспорту і автобусів.

На реконструкцію пункту пропуску «Шегині» уряд затвердив 531 млн гривень. З них, 466 млн гривень є коштами кредиту Республіки Польща на реконструкцію пункту пропуску, у тому числі системи відеоконтролю та зважування.

 

категорії
Без категорії

Публікації по темі