Нацполіція завершила розслідування за фактом розтрати природнього газу на понад 413 млн гривень

Нацполіція завершила розслідування за фактом розтрати природнього газу на понад 413 млн гривень

Дії колишнього топ-посадовця кваліфіковані як розтрата майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах. Йому загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Зазначається, що екс-посадовець державного підприємства  у серпні 2013 року підписав окреме доручення на користь однієї з комерційних структур. Цим документом він фактично надав вказівку здійснити відбір природного газу з підземних сховищ на користь зазначеної фірми в обсязі 115 млн куб.м, хоча точно знав, що у власності зазначеної юридичної особи було лише 15,4 млн куб.м газу.

Такі дії посадовця призвели до того, що із газотранспортної системи України на користь зазначеної комерційної структури здійснено незаконний відбір природного газу, у результаті чого нанесено збитків на суму 413,4 мільйона гривень.

Вчора, 16 березня, обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду м. Києва. Фігуранту загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

категорії
Без категорії

Публікації по темі