НАЗК виявив новий список порушників у жовтні

На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції, обґрунтований висновок за результатами перевірки декларації, поданої народним депутатом України Русланом Демчаком.

ТОП-10 порушень Антикорупційного законодавства у жовтні.

Згідно з інформацією розміщеною на сайті НАЗК.

Перше місце займає народний депутат Руслан Демчак, згідно перевірки декларації, поданої ним. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на суму 71,7 млн грн у декларації народного депутата за 2016 рік.

Друге місце у рейтингу дісталося 3 обґрунтованим висновкам за декларування недостовірних відомостей, складеним стосовно народного депутата України Івана Фурсіна. За результатами перевірки декларацій, поданих народним депутатом за 2015 рік (виправленої), 2016 рік (виправленої) та 2017 рік (виправленої), встановлено недостовірні відомості на суму 35,9 млн грн, 15,1 млн грн та 15,8 млн грн відповідно.

На третьому місці обґрунтований висновок за декларування недостовірних відомостей, складений стосовно народного депутата України Станіслава Березкіна. За результатами перевірки декларації, поданої народним депутатом за 2015 рік (виправленої), встановлено недостовірні відомості на суму 14,3 млн гривень.

«Уповноважені особи НАЗК склали та направили до суду 70 протоколів про адміністративні правопорушення. З них: 9 протоколів за недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, 1 протокол – щодо порушення обмежень стосовно сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, та 2 протоколи – щодо невиконання законних вимог НАЗК.

За порушення термінів подання декларацій складено 6 протоколів, за несвоєчасне подання або неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані – 6 протоколів, 4 протоколи – за декларування недостовірних відомостей на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб», – заявили НАЗК на сторінці у Facebook.

категорії
Без категорії

Публікації по темі