Очікуємо в найближчі роки суттєвого збільшення видобутку газу в Україні, – Глава Уряду

Кабінет Міністрів України очікує, що в результаті значного поліпшення регулювання в газовій сфері обсяги видобутку зростуть. Про це інформує Урядовий портал. Обсяги видобутку зростуть і наблизять державу до реальної...

Кабінет Міністрів України очікує, що в результаті значного поліпшення регулювання в газовій сфері обсяги видобутку зростуть.

Про це інформує Урядовий портал.

Обсяги видобутку зростуть і наблизять державу до реальної енергетичної незалежності від зовнішніх поставок, повідомив Володимир Гройсман.

«З 2015 року ми повністю змінили систему адміністрування податків у нафтогазовій сфері. Для нових свердловин зменшили вдвічі і більше рентні платежі – для того, щоб стимулювати видобуток газу. Також ми відкрили геопросторові дані. Більше того, Держгеонадра тепер буде проводити тільки аукціони на доступ до надр. Це теж дуже конкурентна історія», зазначив Прем’єр-міністр України.

Як повідомив Глава Уряду, зараз в Україні добувають біля 20 млрд кубометрів при споживанні в 33 млрд кубометрів газу. Урівняти ці обсяги, за рахунок збільшення видобутку і одночасного зменшення споживання, можна за 5 років, впевнений Володимир Гройсман.

категорії
Без категоріїЕкономіка

Публікації по темі