Пілотний проект для ОСББ

Львів максимально підтримує розвиток Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

У Львові впроваджують пілотний проект щодо надання Об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків функцій замовника на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків.

26 жовтня на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про надання ОСББ функцій замовника на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні ОСББ».

«Мова йде про впровадження програми проведення капітальних ремонтів окремих конструктивних елементів будинків, які перебувають в управлінні ОСББ. В цьому проекті беруть участь 3 ОСББ. Проектна документація вже розроблена, наразі триває експертиза. Ми пропонуємо передати ще функції замовника. Це пілотний проект повністю для ОСББ, коли ОСББ самі обирають підрядника», – розповів начальник управління житлового господарства ЛМР Владислав Іванов.

У результаті, відповідно до рішення, функції замовника на виконання робіт надано 3 ОСББ, серед яких  «Дунайська 1», «Дунайська 5», «Антонича 14».

Додамо, що загалом у місті є 9212 будинків. У 2018 році створено 74 ОСББ у 81 будинку, а станом на 17.10.2018 року – 1232 ОСББ у 1295 будинках, що становить 14,1% від усіх.

категорії
Без категорії

Публікації по темі