Податкова міліція Львівщини виявила 6 нелегальних АЗС за півтора місяці 2019 року

Складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП.

У січні-лютому 2019 року податкові міліціонери Львівщини виявили 6 нелегальних АЗС.

Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації. 

Описано, вилучено і передано на відповідальне зберігання обладнання для заправки транспортних засобів, дизельне паливо і скраплений газ орієнтовною загальною вартістю близько 3 млн. гривень.

Стосовно порушників складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП. Матеріали адміністративних правопорушень скеровано до районних судів Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що  в межах операції «Акциз – 2018» протягом 2018 року податковою міліцією ГУ ДФС у Львівській області проведено комплекс заходів з протидії неправомірній діяльності АЗС без дозвільних документів, які здійснюють реалізацію палива невідомого походження і якості.

Прес-служба ГУ ДФС повідомляє, що відповідальність за такі правопорушення передбачена адміністративним і кримінальним законодавством. Протягом 2018 року виявлено 105 АЗС, у яких на момент відпрацювання були проблеми з дозвільною та іншою документацією.

Щодо порушників було складено 32 протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими описано обладнання та дизпаливо орієнтовною вартістю близько 15 млн грн. За результатами розгляду адміністративних протоколів місцевими судами області застосовано штрафів на суму 100 тис. гривень.

категорії
Без категоріїНовиниСуспільство

Публікації по темі