Що збирається будувати власник вілли “Люсія“?

Ігорь Скробацький вже зруйнував одну історичну пам'ятку.

26 жовтня на засіданні виконкому Львівської міської ради ОСББ “Грушевський” звернулось з проханням ухвалити рішення “Про розроблення детального плану території у районі вул. Мартовича, Григоровича, Дж. Дудаєва”.

Про це повідомляє 032.ua.

“Це є Галицький район міста, у нього немає, крім Генплану, затвердженої містобудівної документації на рівні зонінгу або детального плану. А оскільки Геплан розроблений у масштабі 1:10000, цей будинок потрапляє у червоні лінії. При масштабі 1:300, ці лінії проходять поза цим будинком. Для того, щоб це відкоригувати і мати можливість проводити реконструкцію цієї будівлі, необхідно розробити ДПТ”, – зазначив представник управління архітектури та урбаністики ЛМР.

Згідно з проектом ухвали, замовником розроблення ДПТ буде управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування, а фінансову частину візьме на себе ОСББ “Грушевський”.

Після розроблення ДПТ у районі вулиць Мартовича, Григоровича, Дудаєва, повинно відбутися громадське слухання для врахування громадських інтересів.

Згідно системи YouControl, керівником ОСББ “Грушевський” є Ігор Скробацький. Крім цього, він є керівником ОСББ “Свєнціцького-16” та ТзОВ “Юніт” у Львові.

Нагадаємо, що Ігоря Скробацього оштрафували на 170 тисяч гривень за доведення історичної будівлі «Люсія» до руйнації.

 

категорії
Без категоріїНовиниСуспільство

Публікації по темі