У Львові встановлять Меморіал Небесної Сотні

Відповідний тендер був опублікований на порталі Prozorro.

29 серпня оголосили переможця тендеру з реконструкції скверу «На валах» з встановленням пам’ятника-меморіалу та облаштування громадського простору з вшанування пам’яті Героїв «Небесної сотні».

У тендері брали участь дві компанії: ТОВ “Т.В.Д.” із пропозицією 10 млн 836 тис. гривень та ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “ПРОГРЕСТЕХБУД” із пропозицією 10 млн 846 тис. В результаті виграла компанія ТОВ “Т.В.Д.”, керівником якої є Василь Васильович Удут.

Окрім встановлення пам’ятника-меморіалу планують видалити аварійні дерева та замінити новими, влаштувати газон, замостити асфальтом доріжки, встановити нове освітлення, встановити лавочки та велостійки,
Планується, що реконструкція скверу та будівництво меморіалу мають завершитися до 19 лютого 2019 року
Нагадаємо, що в квітні 2018 року міський голова Львова заклав пам’ятну капсулу на місці будівництва Меморіалу Героїв Небесної сотні.

Споруджуватимуть Меморіал за проектом переможців Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу львівської команди архітекторів у складі Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак.

Зазначимо, що особливістю проекту є те, що на даху накриття будуть вирізані імена Героїв Небесної Сотні. У дощову погоду крізь них стікатиме вода, що символізує «вічні сльози» за загиблими, а у сонячну погоду ці літери мають підсвічуватися природним світлом, що символізує наше світле майбутнє.

категорії
Без категоріїНовиниСуспільство

Публікації по темі