У понад 40 містах Львівщини запровадили роздільний збір ТПВ

Роздільний збір твердих побутових відходів організували у 41 містах обласного та районного значення Львівської області.

З метою зменшення кількості сміття, яке захоронюють на полігонах, 1 серпня 2017 року Львівська обласна державна адміністрація відновила систему роздільного збору твердих побутових відходів у місті Львові.

Про це сьогодні, 27 лютого, повідомив Назарій Романчук, директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації, під час звіту департаменту, передає прес-служба ЛОДА.

За його словами, роздільний збір твердих побутових відходів організували у 41 містах обласного та районного значення Львівської області.

«На сьогодні ми почали з міст – міст обласного і районного значення. За минулий рік нам вдалось зробити значний крок уперед, у нас є підтримка місцевого самоврядування, які розуміють важливість цього питання», – зазначив Назарій Романчук.

Окрім того, у 2018 році на полігонах твердих побутових відходів у місті Самборі та місті Новояворівську запустили сучасні сортувальні лінії.

Нагадаємо, що з початку 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

Нагадаємо, раніше ІА “Вежа” повідомляла, що комунальне підприємство «Об’єднане» оголосило відкриті торги з пошуку підрядника для реконструкції місцевого полігону ТПВ в місті Самборі, Львівської області. Мова йде про тендер, який 23 січня, розмістили на порталі Prozorro.

Згідно тендерної документації, підрядник проведе необхідні підготовчі роботи, надалі земляні та загальнобудівельні роботи зі встановленням тимчасової дороги, газовідвідного колодязя, влаштує опалення, вентиляцію, електросилове обладнання та електроосвітлення.

Окрім того, передбачено встановити дренаж та водовідвідні канави, блискавкозахист, пожежну сигналізацію, радіаційний мунітор, дорожнє покриття та тротуар та інше.

категорії
Без категорії

Публікації по темі