Україна опротестувала в Міжнародній морській організації незаконні дії Російської Федерації, – Владислав Криклій

Сьогодні у Лондоні під час засідання сьомої сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування Міжнародної морської організації делегація України, висловила протест у зв’язку з неправомірним розширенням радіостанцією НАВТЕКС-Новоросійськ району обслуговування на акваторію Азовського моря та Керченської протоки.

Сьогодні у Лондоні під час засідання сьомої сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування Міжнародної морської організації делегація України, до якої входять фахівці Держгідрографії, висловила протест у зв’язку з неправомірним розширенням радіостанцією НАВТЕКС-Новоросійськ району обслуговування на акваторію Азовського моря та Керченської протоки.

Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій 17 січня 2020 року, передає пресслужба.

«Оголошення навігаційної інформації з безпеки мореплавства мають поширюватися виключно українською радіостанцією НАВТЕКС-Бердянськ», – зазначив голова української делегації, Радник Посольства України у Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії, заступник Постійного представника України при ІМО Мошківський Віталій. Україна закликала ІМО розглянути незаконні та односторонні дії РФ, які загрожують безпеці навігації.

категорії
Без категорії

Публікації по темі

Новини