Укрзалізниця заявила, що зростає попит на перевезення у країни ЄС

Найпопулярнішим напрямком залишається Київ-Перемишль.

З 8 грудня почнуть курсувати нові безпересадочні вагони Київ-Вроцлав. Всього в новому графіку пасажирського руху в зв’язку зі збільшенням попиту курсуватимуть 40 міжнародних поїздів, з них 20 в країни Європи.

Про це повідомляється прес-релізі Укрзалізниці, передає Ліга.Бізнес.

Безпересадочний вагон Київ-Вроцлав у складі поїздів № 749 / 51-52 / 750 почне відправлятися з Києва з 8 грудня щодня о 14:07 і прибуватиме до Вроцлава на наступний день о 11:25. У зворотному напрямку вагон відправлятиметься о 16:30 і прибуватиме до Києва на наступний день о 17:14. Нові безпересадочні вагони курсуватимуть з зупинками, зокрема на станціях Львів, Перемишль, Краків і Люблинець.

Крім того, за словами в.о. глави Укрзалізниці Євгена Кравцова, в новому графіку курсуватимуть потяги в ряд важливих туристичних і ділових центрів Європи. Зокрема, до Варшави, Відня, Будапешта, Вільнюса, Риги, Бухарест, Кошице, Краків, Дебрецен, Люблін та інших.

Кравцов зазначає, що попит на залізничні перевезення в країни ЄС зростає, тому УЗ розвиває міжнародне сполучення. “За 11 місяців цього року УЗ перевезла 389,1 тис. Пасажирів в країни ЄС – це майже в два рази перевищує відповідні показники минулого року, в цілому перевезли на 184 тис. Пасажирів більше”, – зазначив Кравцов.

Найпопулярнішим напрямком залишається Київ-Перемишль. Всього за 11 місяців цього року УЗ перевезла майже 300 тис. Пасажирів в Перемишль це в два рази перевищує минулорічний показник.

категорії
Без категорії

Публікації по темі