В Україні зупиняють роботу Carlsberg та Coca-Cola

Через кілька днів компанії, які використовують рідкий хлор та соляну кислоту для очищення питної води, будуть змушені призупинити виробництво

Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine та PepsiCo зупиняють виробництво в Україні у зв’язку з припиненням роботи заводу «Дніпроазот»

Про це повідомила заступник директора Європейської Бізнес-Асоціації Світлана Михайловська, інформує «Громадське радіо».

«На підприємствах запасів хлору немає, тому що за системою безпеки вони не можуть їх мати у себе на території. Станом на сьогодні вже йде мова про зупинку одного підприємства»,  – сказала Михайловська.

Компанії змушені призупинити виробництво, оскільки у них практично не залишилося хлору для очищення води. Вони не можуть мати запаси цієї речовини на своїй території через систему безпеки.

Нагадаємо, 15 червня «Дніпроазот» припинив свою роботу на невизначений термін у зв’язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору та соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

13 липня, під час години запитань до уряду у Верховній Раді, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що рідкий хлор для очищення питної води в Україні буде попри проблеми хімзаводу «Дніпроазот».

категорії
Без категорії

Публікації по темі