В Україні вдвічі зріс попит на електрокари

Левову частку первинного ринку електрокарів охопили імпортовані машини з пробігом.

В останній осінній місяць 2018 року первинну реєстрацію в Україні пройшли 598 легкових автомобілів, що працюють виключно на електротязі. Таким чином, у порівнянні з листопадом минулого року попит на електромобілі виріс в 2,4 раза.

Про це сьогодні, 7 грудня, інформує асоціація «Укравтопром».

Як і роком раніше, левову частку первинного ринку електрокарів охопили імпортовані машини з пробігом (80%).

Найпопулярнішим електромобілем на українському ринку залишається NISSAN Leaf. За минулий місяць 344 українці стали власниками автомобілів цієї моделі.

Другим за популярністю залишається автомобіль BMW i3. Перевагу цьому електромобілю Лейпцігського заводу BMW віддав 41 покупець.

TESLA Model S посіла третє місце за кількістю первинних реєстрацій електромобілів. У листопаді 34 автомобілі цієї моделі отримали українську прописку.

На четвертому місці RENAULT Zoe з результатом 28 од.

Замикає п’ятірку лідерів FIAT 500e, який обрали 24 покупці.

Всього з початку року в Україні свою першу реєстрацію пройшли 4812 електромобілів, що майже вдвічі більше ніж за аналогічний період 2017 року. Частка імпортованого секонд-хенду в цьому сегменті авторинку становила 84 відсотки.

Нагадаємо, раніше повідомляли, національний банк вирішив закупити електромобілі в рамках концепції поступової заміни автопарку і для зменшення шкідливих викидів в атмосферу. Про це повідомляє FinClub з посиланням на прес-службу НБУ.

13 серпня Національний банк провів тендер на закупівлю трьох електрокарів Hyundai Ioniq Electric сумарною вартістю в 2,84 млн грн з економією в 0,05%. Ще планується витратити 131 тис. грн на зарядні пристрої до них, які встановлять біля головної будівлі НБУ.

За даними НБУ, в 2017-2018 роках регулятор вивів з автопарку 46 автомобілів. Вони були передані іншим держустановам.

категорії
Без категорії

Публікації по темі