За добу працівники Львівської митниці ДФС викрили три спроби незаконного переміщення сигарет

Складено протоколи про порушення митних правил.

За добу вилучено майже 1000 пачок та автомобіль «AUDI A6», у подвійному дні якого містилось 184 пачки цигарок.

Про це сьогодні, 14 листопада, повідомила прес-служба Головного управління Державної фіксальної служби у Львівській області.

«Так, 20-річний громадянин Польщі прибув у пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне» на виїзд з України. Для переміщення обрав смугу руху «зелений коридор». Під час митного контролю у працівників митниці виникли підозри про можливе приховування товарів від митного контролю. Автомобіль скерували у місце поглибленого огляду. Там у спеціально виготовленому кустарним способом подвійному дні (тайнику) в задній частині днища автомобіля під нішею запасного колеса виявлено 184 пачки сигарет», – йдеться в повідомленні.

В іншому випадку 500 пачок сигарет митники знайшли у конструктивній порожнині бокової стінки під декоративною обшивкою автомобіля «VOLKSWAGEN TRANSPORTER» під керуванням громадянина України.

Також 260 пачок сигарет намагався вивезти до Республіки Польщі мешканець Львівщини через пункт пропуску «Смільниця – Кросценко» у порожнинах дверей автомобіля «Ауді».

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль «AUDI A6» 1997 р.в. вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справи скерують до суду.

категорії
Без категоріїНовиниСуспільство

Публікації по темі