Залізничний відділ поліції реконструюють за понад 2 млн гривень

Залізничний відділ поліції реконструюють за понад 2 млн гривень

Головне управління Національної поліції у Львівській області замовило реконструкцію Залізничного відділу поліції на вул. Городоцька 126.

Відповідний тендер оприлюднений на початку лютого, на електронному майданчику Прозорро. Очікувана вартість становила 3,1 млн гривень.

Відповідно до тендерної документації, в управлінні проведуть заміну підлог, замінять вікна та двері, а також проведуть внутрішні оздоблювальні роботи.

Як зазначається, фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів Гранту Європейського Союзу, що виділяється через Орган управління СОП «Польща-Україна-Білорусь».

Варто зазначити, у тендері взяли участь три компанії, ТОВ «Будівельна компанія «Львів», ТОВ «Енергоекобуд», ТОВ «Фірма «Інтребуд».

У відкритих торгах виграла компанія ТОВ «Будівельна компанія «Львів» з пропозицією 2,3 млн гривень.

Створена ТОВ «Будівельна компанія «Львів» у 2016 році, зареєстрована у Львові, на вул. Зимова, 35, засновником компанії зазначається Наталія Підкович.

Усього компанія брала участь у 65 закупівлях, з них є переможцем у 16 закупівлях на суму 8,18 млн гривень. Найбільше коштів компанія отримала від комунальної компанії «Львівелектротранс», а саме 3,2 млн гривень, та міського палацу культури ім. Гната Хоткевича – 3 млн грн.

Раніше ми писали, що реконструкція управління поліції на вул. Романчука буде коштувати 2,5 млн гривень.

 

 

 

категорії
Без категорії

Публікації по темі