Дайджест 20 серпня: скорочення кількості субсидій та зона вільної торгівлі з Ізраєлем

Головні новини 20 серпня.

Україна домовилась про імпорт газу з Румунії. З 1 січня 2020 року буде створена постійна потужність для імпорту з Румунії обсягом 1,5 млрд куб. м газу на рік. «Укртрансгаз» і «Молдовагаз», спільно з операторами ГТС інших країн, узгодили необхідні технічні рішення для створення нових імпортних потужностей на базі системи Трансбалканських трубопроводів по напрямку «південь-північ».

Зеленський сказав, коли очікувати зону вільної торгівлі з Ізраїлем. Ратифікація Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем може відбутися після виборів Кнесету 17 вересня. «Україна має стати світовим брендом прогресу, інновацій та технологій. Цьому ми присвятимо п’ять найближчих років. Упевнений, що партнерство з Ізраїлем дасть нам можливість пришвидшити досягнення цієї мети», – наголосив президент.

Влада готується здешевити електрику для промспоживачів. Команда Президента готує три рішення, які мають сумарно призвести до пониження вартості електроенергії для промисловості на 20%. “Має розглянутися три рішення, які сумарно мають призвести до зниження ціни на електроенергію для непобутових споживачів”, – сказав Андрій Герус.

В офісі президента вирішили скоротити кількість субсидій . В Україні планують ввести неоподатковуваний мінімум доходу домогосподарства, що дозволить звільнити частину українців від частини податків і зменшити кількість субсідіантів, а також інших одержувачів пільг. Експерти впевнені, що впроваджувати подібну модель необхідно тільки з комплексною податковою реформою.

Власників бізнесу сповіщатимуть про зміни в реєстрації компанії. Опендатабот почав безкоштовно оповіщати всіх власників бізнесу про зміну реєстраційних даних за допомогою смс і емейлів.

категорії
Всі новини

Публікації по темі