Дайджест 20 вересня: електроенергія з Білорусі та зміна порядку щодо розмитнення “єврономерів”

Головні новини 20-го вересня.

Нефьодов пообіцяв “чистки” керівників митниці. Державна митна служба має розпочати роботу у другій половині жовтня, повідомив голова ДМС Максим Нефьодов. За його словами, внаслідок блокування конкурсу на посаду голови ДМС весною і влітку цього року, створення служби затримується на 2 місяці.

Змінять порядок розмитнення “єврономерів”. 19 вересня 2019 року в Міністерстві інфраструктури України відбулась нарада щодо перегляду порядку розмитнення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

“Нафтогаз” почав продавати в Україні електроенергію з Білорусії. «Газопостачальна компанія», що входить в групу «Нафтогаз України» почала імпорт електроенергії з Білорусі та її продаж на українському ринку.

Мінфін запустив новий портал з реєстром проектів МФО. Міністерство фінансів створило державний портал IFIs projects з реєстром проектів соціального та економічного розвитку України, що реалізуються із залученням коштів міжнародних фінансових організацій (МФО).

Зміни в Податковому кодексі можуть зупинити видобуток газу в Україні. Асоціація газодобувних компаній України (АГКУ) висловлює серйозну стурбованість з приводу зміни положень про застосування стимулюючої ренти в Податковому кодексі України, ініційованих в рамках законопроекту №1210.

 

категорії
Всі новини

Публікації по темі