Дайджест 22 серпня: створення е-кабінету забудовника та новий заступник голови Мінфіну

Головні новини 22-го серпня.

Нафтогаз пропонує споживачам можливість закупити газ за літньою ціною. Група Нафтогаз запустила новий продукт для побутових споживачів «Газовий запас» в рамках акції #ТвояEнергонезалежність. Побутові споживачі зможуть придбати газ у вересні за низькою літньою ціною і використати його протягом опалювального сезону.

Створення е-кабінету забудовника дозволить подолати корупційні ризики. Найближчим часом Мінрегіон планує втілити два принципи, які дозволять подолати корупційні ризики у галузі будівництва, а саме втілення е-кабінету забудовника та  відкритий і прозорий розгляд дозволів для зведення до нуля необґрунтованих відмов.

Відтепер у нових квартирах не встановлюватимуть радіоточки. У нових державних будівельних нормах щодо проектування житлових будинків вилучена застаріла радянська норма – обов’язково передбачати у кожній квартирі пристрої для приєднання до радіомережі (радіоточки).

Кабмін звільнив заступника міністра фінансів. Кабінет Міністрів звільнив заступника міністра фінансів Андрія Граділя. Про це йдеться у розпорядженні уряду від 21 серпня, передає stockworld. Граділь був призначений на цю посаду в лютому 2017 року.

Бригади екстренної медичної допомоги з 2020 року працюватиме із парамедиками та екстреними медтехніками. Прийнята постанова змінює склад бригад екстреної медичної допомоги та вводить поняття «бригади парамедиків». Такі бригади працюватимуть паралельно з  лікарськими та фельдшерськими бригадами екстреної медичної допомоги.

 

категорії
Всі новини

Публікації по темі