Дайджест 22 жовтня: Митниця запустить е-реєстр і прогноз інфляції від Уряду

Головні новини 22-го жовтня.

Уряд схвалив законопроєкт щодо передачі гуртожитків у власність ОТГ. Уряд України схвалив проект Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2020 — 2021 роки», який був розроблений Міністерством розвитку громад та територій України. Наразі проєкт передано на розгляд ВРУ.

Уряд дав прогноз інфляції і курсу гривні на 2020 рік. В уряді прогнозують, що до кінця 2020 року рівень інфляції в Україні не перевищить 5,5%, а курс гривні до долара буде знижуватися.

Дубілет планує масово скоротити кількість працівників Держаудитслужби. Кабінет Міністрів України планує суттєво реформувати Державну аудиторську службу України та скоротити кількість працівників до 400.

Болгарія почала будівництво нової гілки “Турецького потоку” в обхід України. Болгарія поінформувала Росію про старт будівництва ділянки для другої гілки газопроводу “Турецький потік”, який прокладуть в обхід України. За підсумками переговорів Лаврова з віце – прем’єром, міністром закордонних справ Республіки Болгарія Катериною Захарієвою сторони обговорили також строки закінчення будівництва.

Митниця запустить е-реєстр отримувачів гуманітарної допомоги. За оперативною інформацією від правоохоронних структур, не менше половини благодійних вантажів виїжджають з країни походження як товарний експорт.

 

категорії
Всі новини

Публікації по темі