Укрзалізниця знову підняла ціни на квитки

Це другий етап індексації цін на залізничні квитки.

1 жовтня Державна компанія “Укрзалізниця” провела другий етап індексації цін і підвищила тарифи на залізничні пасажирські перевезення на 12%.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу “Укрзалізниці”.

Нагадаємо, що “Укрзалізниця” проіндексувала тарифи на пасажирські перевезення в два етапи: перший етап підвищення цін на квитки на 12% відбувся 30 травня, другий етап – також на 12% відбувся вчора, 1 жовтня 2018 року.

«У фінансовому плані, це — головний фінансовий план «Укрзалізниці», який затвердив уряд, наш єдиний акціонер, і в цьому документі передбачено, відповідно, двічі по 12%, тобто в сумі виходить 24%. Ці цифри були взяті з обґрунтування, з розрахунків, які були зроблені для того, щоб забезпечити мінімальний рівень і забезпечити стабільність і сталість перевезень. Насправді, мова зараз не йде про отримання якихось додаткових прибутків чи про отримання, наприклад, більшої рентабельності. На сьогоднішній день мова йде про забезпечення стабільності перевезень і про підвищення якості перевезень», – пояснював заступник директора департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення ПАТ “Укрзалізниця” Олександр Красноштан.

категорії
Всі новини

Публікації по темі