Збереження цінностей: Укрзалізниця виправдовує рушники по 4 тисячі

Підприємство не відповіло на запитання, чи розпочато аудит його закупівель, на якій стадії він перебуває і які результати перевірки.

В Укрзалізниці заявили, що рушники та вишиванки за ціною в чотири тисячі гривень за штуку планують використовувати як сувеніри під час свят, заохочення за заслуги і для участі в різних заходах

Про це інформує finance.ua з посиланням на Економічну правду.

“Українські вишиванки та рушники є елементом культурної спадщини держави. Як для українців, так і для іноземців українські вишиванки та рушники є одними із символів нашої країни. З огляду на зазначене, з метою збереження українських національних цінностей і їх популяризації в Україні та світі АТ Укрзалізниця рушники та вишиванки використовуються як пам’ятні сувеніри під час проведення урочистих та представницьких заходів”, – сказано у відповіді прес-служби. Йдеться про державні і професійні свята, ювілейні дати.

Рушники та вишиванки також нібито хотіли використовувати на таких заходах, як прийоми, зустрічі делегацій, відкриття тематичних виставок, ярмарків, конференцій, круглих столів.

Укрзалізниця зазначила, що договори купівлі, які викликали резонанс в ЗМІ, розірвали, рушники та вишиванки не поставлялися. Водочас підприємство не відповіло на запитання, чи розпочато аудит його закупівель, на якій стадії він перебуває і які результати перевірки.

категорії
Всі новини

Публікації по темі