Компанія Apple очолила рейтинг найдорожчих брендів світу, який складає журнал Forbes.
Зазначається, що компанія уже у восьмий раз підряд займає першу позицію, пише УНН з посиланням на рейтинг журналу.
Forbes оцінив вартість бренду Apple у 182,8 млрд доларів, за цей рік показник виріс на 8%.
Друге місце, як і рік назад, зайняв бренд Google, котрий оцінили у 132,1 млрд доларів, з показником росту 30% за рік. В 2017 році Google також зайняв друге місце – 101,8 млрд доларів, продемонструвавши збільшення вартості бренду на 23% за рік.
Третє місце займає Microsoft (104,9 млрд), на четвертому місці Facebook (94,8 млрд), Amazon (70,9 млрд, +31%) витіснив з п‘ятого місця тренд Coca-Cola, котрого оцінили у 53,7 млрд з річним ростом у 2%.
Далі розташувалися Samsung (47,6 млрд), Disney (47,5 млрд), Toyota (44,7 млрд) і замикає десятку лідерів 2018 року AT & T з оцінкою бренду в 41,9 млрд доларів.