Бізнес на хробаках: як заробити на розведені черв’яків тисячі гривень      

Такий бізнес підійде багатьом: тваринникам, ресторанам, дріжджовим заводам, виробникам грибів і навіть соків, які викидають перероблену мезгу

Відкрити ферму з розведення хробаків можна у будь-яку пору року. Починати цей бізнес вигідно ще й тому, що корм для хробаків не коштує дорого. Можна запросто використовувати бадилля, яке залишилася після збору врожаю. До того ж за рік правильної роботи з розведення хробаків можна не погано заробити. Якщо отримувати прибуток тільки від реалізації хробаків по 0,5 грн за штуку, то цілком реально отримувати і по 10 тис грн щороку.

Про те,  що таке «хробаковий бізнес» в Україні і яка специфіка введення такої справи у нашій країні журналіст «IA Vezha» запитав у Юрія Полякова, бізнесмена-початківця, який має власну ферму з розведення хробаків.

У чому специфіка введення такого, багатьом невідомого, бізнесу в Україні? 

Черв’ячний бізнес в Україні – не розповсюджене явище. Причина одна – Ми аграрна держава, котра вірна своїм традиціям. Саме традиції нашого села  мимоволі визначають темпи та напрям розвитку цього ремесла. Українці тільки розпочали відходити від закладених колись колгоспних основ ведення господарства. На Заході думають інакше. Вони вже давно зрозуміли, що це вигідно.

Яких хробаків слід використовувати для розведення, та чи не краще застосовувати традиційні методи підживлення землі?

У природі існує декілька тисяч видів дощових черв’яків. Але тільки два види, «червоний каліфорнійській черв’як» і черв’як «старатель», підходять для комерційного розведення. Перший – родом з теплих країв. Якщо про нього не подбати у холодну пору, він загине. Другий вид хробаків менш вимогливий до тепла. Його вигідніше утримувати.

Якщо говорити за класику українського села, коров’ячий гній, то для того, щоб він став повноцінним добривом потрібно, аби він пролежав два роки. Ніхто не чекає скільки часу, тому люди, у кращому випадку, тримають цей продукт протягом року, і згодом використовують. У таких відходах, які не перетравились, міститься доволі висока кількість шкідливих бактерій, які можуть «спалити» рослину.

З чого Ви розпочали цю справу, та на яку аудиторію розрахований Ваш продукт?

Я не фермер – я ентузіаст. Нещодавно у мене був невеликий контейнер з 20 черв’яками, тепер я маю, більше, ніж 20 сімей. Мій бізнес зосереджений на продажі сімей екологічним активістам, людям, які вирощують розсаду. Їм важливо віднайти саме такий продукт, який зможе безперешкодно підживлювати рослини.

Як еволюціонує «хробаковий бізнес» за рівнем складності та глобальності у своїх розмірах та цілях?

З черв’яками пов’язують три напрямки ведення бізнесу. Перший – найпростіший, яким займаюсь я. Це продаж сімей. Ти розводиш черв’яків, створюєш усі комфортні умови для того, щоб вони активно розмножувались і продаєш надлишок потенційним покупцям. Це найпростіший варіант, де не потрібно вкладатися у площу, запас корму, в устаткування для просіювання. Цей варіант приносить найменше прибутку.

Другий варіант – виробництво біогумусу. Це натуральне добрива, що містить велику кількість ферментів, вітамінів та амінокислот. Активно використовується тими, хто вирощує розсаду. Будь-яка рослина на біогумусі росте швидше та потребує менше зусиль для боротьби зі шкідниками.

Третій варіант – вирощування біомаси для тваринництва. Найприбутковіший варіант. Ти вирощуєш бройлерів, м’ясна порода птиць, яких можна зустріти на прилавках магазинів. Якщо таку птицю годувати тільки пшеницею та кукурудзою, то вони почнуть хворіти. Аби виростити здорову птицю необхідно використовувати спеціальні корма з балансованим вітамінним комплексом. Один з видів таких кормів – це перемелена суха маса черв’яків. Якщо до класичних кормів додати 2-3% такої перемеленої маси, то за рахунок активних амінокислот, які знаходяться у цій масі, корм буде краще засвоюватись та сприятиме збільшенню чистої маси птиці.

Сьогодні, на світовому ринку, ціни за біогумус диктують арабські країни, саме вони є найбільшими імпортерами такого добрива. При оптових поставках вартість однієї тонни гумусу може становити від 2 тисяч доларів США. В Україні за тону біогумусу доведеться заплатити приблизно 4 тис 500 гривень. Біогумус збагачує ґрунт корисною мікрофлорою, створює у прикореневій зоні унікальне для рослин поживне середовище. Саме тому, продукт переробки органічних відходів сільського господарства дощовими черв’яками,  все більше набирає популярності в Україні.

категорії
Бізнес

Публікації по темі