В Україні планують закрити декілька російських банків та компаній

Під загрозою може опинитися відома мережа косметичних магазинів Brocard та нафтова компанія «Альянс Оїл Україна»

Під загрозою може опинитися відома мережа косметичних магазинів Brocard та нафтова компанія «Альянс Оїл Україна», власником якої є група «Альянс» з Російської Федерації.

Якщо депутати проголосують за законопроект депутата від Блоку Петра Порошенка Романа Зварича, то в Україні можуть заборонити роботу таких російських банків як «ВТБ БАНК» та «БМ БАНК».

За даними НБУ, власниками цих фінансових установ є російські компанії.

Постраждати можуть не тільки банки, але й компанії, до прикладу, лотерейна компанія «М.С.Л». Її неодноразово пов’язували з російською «Альфа-Груп». Сьогодні, в Україні продовжують працювати та розвиватись багато російських компаній: «INCITY» – серед засновників кілька громадян Росії, яким належить левова частка акцій, «Love Republic» – усі права належать «Melon Fashion Group». Вдало замаскувалась і «TJ Collection». Російські громадяни схитрили та зареєстрували її у Великій Британії. Компанія випускає взуття під марками «Carnaby» і «Chester». Вона продає одяг, сумки та взуття. Магазини цієї мережі знаходяться у таких містах як Львів та Київ.

Нагадаємо, першим з України пішов «Сбербанк». Найбільший російський банк оголосив про продаж структури. Покупцями 100% акцій кредитної організації стали латвійський банк Norvik Banka.

категорії
Бізнес

Публікації по темі