Український лоукостер «SkyUp» виконав свій перший рейс

Український авіаперевізник «SkyUp» сьогодні, 21 травня, здійснив свій перший рейс.

Український авіаперевізник «SkyUp» сьогодні, 21 травня, здійснив свій перший рейс.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«Сьогодні мають відбутися два перші рейси SkyUp до курортних міст Єгипту. У планах авіакомпанії на перший рік роботи – не тільки виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків», – зазначив Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України.

Зазначимо, чартерні перевезення авіакомпанія «SkyUp» в 2018 році здійснюватиме з Києва, Харкова, Львова та Одеси за 16 напрямками – Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тірана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Також заплановано запустити внутрішні авіарейси в кінці червня поточного року. На першому етапі рейси здійснюватимуть за двома маршрутами: Київ – Одеса, Харків – Одеса.

Міжнародні регулярні рейси в 2018 році «SkyUp» планує за такими напрямками – Київ – Барселона, Київ – Дубай, Київ – Ларнака.

З 2019 року мережа маршрутів буде розширюватися разом зі зростанням парку літаків авіакомпанії SkуUp.

Вартість усіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу та обраних додаткових послуг. Вартість буде залежати від напрямку обраної подорожі та від часу придбання квитків. Наприклад, квиток «Київ-Одеса» коштуватиме від 499 гривень в один бік.

категорії
Бізнес

Публікації по темі