Український лоукостер SkyUp поповнить свій флот літаками вітчизняного виробництва

Авіакомпанія SkyUp вивчає можливість залучення літаків українського виробництва для проведення внутрішніх перевезень.

Авіакомпанія SkyUp вивчає можливість залучення літаків українського виробництва для проведення внутрішніх перевезень.

Про це повідомив співзасновник компанії Юрій Альба на прес-брифінгу 20 червня.

«Ми зустрічалися з головним конструктором «Антонова» щодо можливості експлуатації наших вітчизняних літаків на внутрішніх рейсах. Зараз ми ведемо активну переписку з конструкторським бюро, збираємо дані, щоб проаналізувати технічні та економічні характеристики вітчизняних літаків. Також ми хочемо проаналізувати матеріальну базу і навчальні центри, які готують пілотів для експлуатації літаків. У найближчий час ми зможемо зрозуміти перспективи співпраці з вітчизняним виробником літаків», – повідомив Альба.

Варто зазначити, на сьогодні компанія володіє двома літаками Boeing, які придбані в лізинг. В майбутньому SkyUp планує збільшити флот на 10 повітряних суден.

ТОВ «Авіакомпанія «Скайап» зареєстровано в Києві в червні 2016 року. Засновником SkyUp виступило ТОВ «ACS-Україна» Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор «JoinUp!». Компанія почала чартерні перевезення з кінця травня 2018 року. За словами Альби, в липні компанія планує відкрити продаж квитків на внутрішні рейси в Одесу з Києва і з Харкова, а також на міжнародні рейси з Києва в Барселону, Ларнаки і Батумі.

 

категорії
Бізнес

Публікації по темі