Як працювати в онлайн-сервісі «Liga Report» – інструкція для бухгалтерів

Онлайн-сервіс «Liga Report» підійде для компаній і фізичних осіб підприємців, які хочуть перейти на електронний документообіг і спростити процедуру подачі звітності.

Онлайн-сервіс «Liga Report» підійде для компаній і фізичних осіб підприємців, які хочуть перейти на електронний документообіг і спростити процедуру подачі звітності.

ІА Вежа публікує чіткий і простий алгоритм дій, який допоможе розібратись у тонкощах роботи онлайн-сервісу «Liga Report».

1. Для початку роботи з сервісом користувачу необхідно заповнити анкету на офіційному сайті “Ліга Закон”.

2.Після створення картки платника та присвоєння прав користувачам стає активною панель інструментів. Тепер можна переходити до етапу створення та заповнення звітів на «Liga Report».

3.Реквізити, які були вказані при створенні картки платника податку – заповнюються автоматично. Вам необхідно заповнити тільки вільні поля звіту (заповнення підсумкових полів та полів з формулами автоматизовано).

4.Переходимо до підписання та відправлення звіту. Оберіть АЦСК, завантажте ЕЦП, введіть пароль та натисніть «Підписати та відправити».

5.Як тільки в контролюючих органах був прийнятий звіт, генерується Повідомлення про прийом документу та Квитанція з результатами обробки звіту, які надсилаються відправникові. Повідомлення та квитанція надходять як вхідна кореспонденція на e-mail, який було вказано в картці платника податку.

Важливо: якщо Ви вперше подаєте звітність в електронному вигляді, насамперед необхідно відправити договір про е-звітність у розділ «Запити до ДФС», що знаходиться на онлайн-сервісі «Liga Report».

Слід запам’ятати, що процес подання звітності на онлайн-сервісі повністю автоматизований. Досить скласти початковий шаблон, куди потрібно лише занести дані. Відправити готовий документ можна одним натисканням кнопки, а у відповідь отримати квитанцію про його прийняття.

категорії
Бізнес

Публікації по темі