Як працювати у системі «ProZorro» –  інструкція для замовників     

«IA Vezha» публікує чіткий і простий алгоритм дій, який допоможе розібратись у тонкощах реєстрації та проведення закупівель

«IA Vezha» публікує чіткий і простий алгоритм дій, який допоможе розібратись у тонкощах реєстрації та проведення закупівлі на платформі «ProZorro».

1.Підключитись до системи «ProZorro» можливо тільки за допомогою одного з онлайн- майданчиків, що мають відповідний доступ до системи («SmartTender.biz», «SmartSales», «Prozorro.Продажі»). Аби здійснювати держзакупівлі он-лайн потрібно зареєструватись на електронному майданчику Української Універсальної Біржі та у спеціальній аплікаційній формі вказати свої дані.

Після успішної реєстрації слід перевірити електронну скриньку, адреса якої вказувалась при реєстрації, натиснувши посилання у листі, що надійде від Майданчика.

2.Наступний крок – ідентифікація. Ідентифікація здійснюється за допомогою підписання паперового договору з Електронним майданчиком або шляхом банківського платежу. Про успішну ідентифікацію буде повідомлено також на електронну скриньку, після чого з’явиться можливість вийти з тестового режиму, прибравши в особистому кабінеті позначку “тестовий режим”.

3.Створення у системі “ProZorro” першої закупівлі. Для створення закупівлі Замовнику потрібно вказати найменування товару, робіт або послуги, очікувану вартість та завантажити тендерну документацію у будь якому з передбачених форматів.

4. Проведення закупівлі. Після того, як система автоматично визнає переможця аукціону, розпочинається кваліфікаційний. Замовник аналізує інформацію, чи має змогу переможець виконати усі тендерні умови. Затвердивши переможця, Замовник публікує оголошення про закінчення аукціону, де вказує найменування фірми або ім’я фізичної особи, що визначені переможцем, найменування закупівлі та остаточну ціну.

Слід запам’ятати, що «ProZorro» – це зворотній аукціон, у якому учасники змагаються за право постачати Замовнику певний вид товарів та послуг.

категорії
Бізнес

Публікації по темі