Альфа-Банк продає центральний офіс Промінвестбанку

Альфа-Банк продає за $40 млн центральний офіс Промінвестбанку біля Майдану Незалежності в Києві.

Альфа-Банк продає за $40 млн центральний офіс Промінвестбанку біля Майдану Незалежності в Києві. Раніше на майно фінустанови був накладений арешт.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Об’єкт включає 12-поверхову будівлю Промінвестбанку площею майже 17 тис. кв. м, земельну ділянку площею 0,36 га, паркування на 20 машиномісць.

«Офіс включає комплекс трьох будівель, які пов’язані внутрішніми переходами. Продаж кожного будинку окремо поки не розглядається, але можливий. Але тоді спочатку — продаж найбільшого будинку», — пояснив менеджер з продажу об’єкта.

Передача в оренду площ в будівлі теж поки не розглядається. При цьому Альфа-Банк готовий надати кредитування покупцю.

Повідомляється, що об’єкт перейшов у власність Альфа-Банку три місяці тому. Зараз в ньому продовжує працювати на умовах оренди персонал Промінвестбанку.

Печерський районний суд Києва на початку вересня за клопотанням Генеральної прокуратури заарештував центральний офіс Промінвестбанку в столиці і ще 15 об’єктів нерухомості, які належать банку.

Державна виконавча служба заарештувала акції Промінвестбанку, після чого на 28 серпня 2019 року був призначений аукціон з їх продажу. Стартова ціна пакета — 532,1 млн грн. Однак ПФТС у встановлений термін не отримала заявок на його придбання. Стартова ціна пакета акцій Промінвестбанку на аукціоні 20 вересня була знижена на 25,1% — до 399,1 млн грн.

Російський ВЕБ володіє 99,77% акцій Промінвестбанку і вважає незаконним аукціон з продажу його акцій, пропонуючи потенційним покупцям звертатися з питання можливої купівлі акцій безпосередньо до нього.

ВЕБ став власником Промінвестбанку в 2008 році. Свої інвестиції в його розвиток він оцінює в $2,7 млрд.

категорії
Бізнес

Публікації по темі