Антимонопольний комітет розгляне справу про злиття Rozetka.ua та Prom.ua

АМКУ почав вивчати плани найбільшого в країні маркетплейса Rozetka купити торгові сервіси групи компаній EVO з метою запобігання монополізації товарних ринків. 

Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав вивчати плани найбільшого в країні маркетплейса Rozetka купити торгові сервіси групи компаній EVO з метою запобігання монополізації товарних ринків. 

Про це йдеться в повідомленні прес-служби АМКУ.

Зокрема, АМКУ розслідує правомірність придбання кіпрською компанією Temania Enterprises Ltd часток у статутних капіталах компаній УАПРОМ і Аукро Україна, Тіу.Ру (Росія), Проект Ділбай (Білорусь), і Рекламне Агентство Сату.кз (Казахстан), що забезпечить їй перевищення 50% голосів у вищих органах управління зазначених компаній.

“В результаті зазначених концентрацій покупець (володіє онлайн-майданчиком для торгівлі Rozetka.ua) прийме контроль над маркетплейсами Prom.ua, Bigl.ua, Shafa.ua, Crafta.ua, Kabanchik.net, Zakupki.prom.ua, Satu.kz , Deal.by і т.д. “, – відзначили в комітеті.

Зазначені справи відкриті з метою проведення поглибленого дослідження впливу концентрації на ринки електронної комерції, зокрема, сферу надання послуг онлайн-майданчиків для торгівлі товарами та послугами, підкреслили в АМКУ.

категорії
Бізнес

Публікації по темі