Авіакомпанія SkyUp запускає 9 нових маршрутів на сезон літньої навігації 2019 року

Зараз борти SkyUp літають за 4-ма маршрутами від Києва.

Український лоукост SkyUp Airlines запускає нові маршрути: 7 міжнародних та 2 внутрішньоукраїнських.

Про це інформують на сайті компанії.

Ціни на рейси по Україні будуть починатися з 496 грн. За країні відкриваються рейси з Києва в Одесу і з Одеси до Харкова.

Згідно повідомлення, український лоукост SkyUp Airlines запускає 9 нових маршрутів на сезон літньої навігації 2019 року.

Зокрема  це стосується 7 міжнародних маршрутів від Києва до Батумі, Ларнака, Ріміні, Неаполя, Сицилії, Аліканте та Тенеріфе. Зазначено, що ціни будуть стартувати від 1527 гривень.

Окрім того, курсуватимуть 2 внутрішньоукраїнських маршрути: Київ – Одеса та Одеса – Харків (від 499 грн).

Нагадаємо, зараз борти SkyUp літають за 4-ма маршрутами від Києва: до Попрада, Барселони, Тбілісі та Софії.

На сайті зазначено, що квитки на всі рейси пасажири можуть бронювати вже зараз на сайті skyup.aero. З 21 листопада компанія оголосила початок продажів на нові маршрути.

«SkyUp розвивається дуже динамічно. Як і планували, ми розширюємо мережу наших маршрутів, а до кінця 2018 року парк літаків поповниться ще трьома бортами. Ми хочемо зробити авіаподорожі максимально доступними для українців», — зазначив Євген Хайнацький, генеральний директор SkyUp Airlines.

До слова, наразі парк авіакомпанії складається з двох середньомагістральних суден типу Boeing 737-800 NG та одного Boeing 737-700 NG, розрахованих на 189 місць та 149 місць відповідно.

До кінця листопада флот SkyUp отримає ще одне повітряне судно типу Boeing 737-800 NG, а до кінця грудня — ще один літак Boeing 737-700 NG та один Boeing 737-800 NG.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що авіакомпанія SkyUp вивчає можливість залучення літаків українського виробництва для проведення внутрішніх перевезень.

категорії
Бізнес

Публікації по темі