АХА продає весь страховий бізнес в Україні

Його придбає канадська компанія Fairfax.

Міжнародна група компаній AXA, яка представлена в Україні компаніями “AXA Страхування” та “AXA Страхування життя”, оголосила, що виходить з українського ринку, продаючи українські компанії канадському фінансовому холдингу Fairfax Financial Holding Limited.

Про це повідомив прес-центр компанії.

Як зазначається, закінчення операції буде залежати від виконання відповідних умов її закриття, в тому числі отримання необхідних регуляторних дозволів.

«Наш новий власник має штаб-квартиру в Торонто (Канада) та займається страхуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Компанія зареєстрована на фондовій біржі Торонто (FFH: CN), а її ринкова капіталізація – $15,1 млрд. Холдинг працює в 40 країнах світу», – додали “AXA Страхування” на своїй сторінці у Facebook.

Група AXA – страхова компанія, в якій працює 160 тисяч співробітників у всьому світі, які обслуговують 105 мільйонів клієнтів в 62 країнах. У 2017 році її доходи, згідно з МСФЗ, становили 98,5 млрд євро, а прибуток від основних видів діяльності – 6 млрд євро. AXA управляє активами в розмірі 1,439 трлн євро станом на 31 грудня 2017 року.

У свою чергу, компанія Fairfax зареєстрована на фондовій біржі Торонто, ринкова капіталізація – 15,1 млрд доларів. Інвестиційний портфель – 39,4 млрд доларів; сумарні активи – 65,1 млрд доларів; акціонерний капітал – 18,4 млрд доларів. У 2017 році прибуток компанії склав 1,74 млрд доларів. Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса. Холдинг працює в 40 країнах світу.

категорії
Бізнес

Публікації по темі