Для відновлення доріг Укравтодор залучить додатково 20 млрд гривень

16 січня 2020 року, Верховна Рада Україна підтримала законопроекти 2660 та 2661 для збільшення фінансування будівництва автомобільних доріг. 

Для відновлення доріг Укравтодор залучить додатково 20 млрд гривень. 16 січня 2020 року, Верховна Рада Україна підтримала законопроекти 2660 та 2661 для збільшення фінансування будівництва автомобільних доріг.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає пресслужба.

«Дуже вдячний українським парламентарям за плідну роботу та державницьку позицію. Верховна Рада Україна підтримала законопроекти 2660 та 2661 для збільшення фінансування будівництва доріг. Вони мають забезпечити надходження додаткових 20 млрд грн на відновлення та будівництво автошляхів. Залучення додаткового   фінансування  дозволить відновити 5000 км доріг у 2020 році. Цей рік має стати роком рекордного відновлення та будівництва доріг, мостів та інших об’єктів інфраструктури», – заявив Владислав Криклій.

Зауважимо, кожного року держава закладає в бюджеті чималі кошти на будівництво доріг. Втім чимало автошляхів будують не за власні кошти, а за рахунок наданих іноземними партнерами кредитів. ІА «Вежа» проаналізувала, скільки коштів надано та використано на реалізацію проектів, під які відсотки отримано позики, та скільки ще років Україна змушена повертати кредити.

категорії
Бізнес

Публікації по темі