Дмитро Дубілет хоче спростити спілкування бізнесу з військкоматами

Кабінет міністрів планує втілити проект, за яким бізнес надсилатиме звіти щодо військових комісаріатів в електронній формі через податкову.

Кабінет міністрів планує втілити проект, за яким бізнес надсилатиме звіти щодо військових комісаріатів в електронній формі через податкову.

Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет в своєму Telegram.

За його словами, одна з постійних скарг, яку доводиться чути від українських бізнесменів щодо зайвої бюрократії, стосується військкоматів. “За нашими законами компанії мають з ними постійно листуватись щодо своїх співробітників. Годі й казати, що все листування виключно у паперовій формі”, – повідомляє Дубілет.

У зв’язку з цим Кабмін хоче втілити проект, який передбачатиме:

  • щодо подачі компаніями звітності у податкову службу щодо співробітників – додати в цю звітність пару полів по військовому квитку та таким чином прибрати паперові документи;
  • щодо передачі бізнесом до військкоматів змін у даних своїх співробітників – зробити автоматичний збір інформації з уже наявних реєстрів і автоматично надсилати ці дані до військкоматів, не відволікаючи бізнес.

Відповідно державі не потрібно витрачати час і гроші та створювати якесь нове технічне рішення, а життя бізнесу не ускладниться новими звітами і програмами. Зараз Уряд працює над планом втілення проєкту вже цього року.

Нагадаємо, Міністр  Дмитро Дубілет анонсував створення за 1-3 місяці сервісу, який позбавить українців від необхідності пред’являти паперові квитанції про сплату. За його словами, Кабмін ухвалить постанову, якою зобов’яже всі держоргани переглянути свої процедури та не вимагати паперові квитанції.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Бізнес

Публікації по темі