Експорт медичних товарів нестиме кримінальну відповідальність

Накладатимуть штрафні санкції, а також порушникам загрожує арешт до 3 років позбавлення волі.

Уряд проголосував за внесення змін до Кримінального кодексу України щодо незаконного експорту протиепідемічних товарів, відтак порушення закону нестиме кримінальну відповідальність.

Про це стало відомо під час планового засідання Кабміну сьогодні, 25 березня.

“Розроблено законопроєкт. Криміналізуємо незоконне вивезення товарів протиепідемічного призначення. Передбачається сакції, штраф або ув’язнення до трьох років”. – доповів міністр Міністерства юстиції України Денис Малюська.

Зазначається, що змінами передбачено встановлення штрафу від 8-ми до 20-ти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до трьох років за незаконний експорт таких товарів у значних розмірах (якщо їх вартість у 200 і більше разів перевищуватиме неоподатковуваний мінімум).

Окрім цього, каратимуться штрафом від 20 до 25  тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі від 3 до 6 років особи, які вчинять порушення повторно.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет міністрів України проголосував за впровадження надзвичайного стану по всій Україні, а також за продовження карантину на 30 днів. до 24 квітня включно.

Додамо також, в Україні запобігли вивезенню масок до Ізраїлю на мільйон гривень. Повідомляється, що прокуратура зупинила спробу вивезення за кордон медичних масок вартістю понад 1 млн гривень. За клопотанням, погодженим з прокурором, суд наклав арешт на 21 000 масок.

Читайте нас у Telegram.

категорії
БізнесНовини

Публікації по темі