“Епіцентр” планує розвивати аптечний бізнес

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) планує розвивати новий напрям бізнесу – аптечну мережу, об’єкти поєднуватимуть у єдиному просторі відділи “Аптека”, “Медтехніка” і “Засоби захисту”. Про це повідомив в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”...
https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-bibliotekarka-rehuliarno-obkradala-epitsentr/

ТОВ “Епіцентр К” (Київ) планує розвивати новий напрям бізнесу – аптечну мережу, об’єкти поєднуватимуть у єдиному просторі відділи “Аптека”, “Медтехніка” і “Засоби захисту”.

Про це повідомив в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” співзасновник групи компаній “Епіцентр К” Олександр Герега.

“Мережу на 100-200 аптек придбали б, адже коронавірус подарував нам новий напрям – “Аптека”. Звісно, це бізнес, але він має й соціальну складову – забезпечення захисту населення”, – зазначив він.

Він додав, що у зв’язку з новими реаліями аптечний напрям має бути в резерві у торговельної мережі, щоб “у разі потреби запропонувати весь перелік необхідних товарів, який був у мережі під час пандемії”.

“Так, “Епіцентр” розвиватиме аптеки і створює новий департамент – “Засоби захисту”. Першу аптеку ми вже відкрили у Вінниці, плануємо й далі розширювати мережу. “Аптека”, “Медтехніка” і “Засоби захисту” будуть в єдиному просторі, тому що це супутні товари”, – додав генеральний директор ГК Петро Михайлишин.

категорії
БізнесНовини

Публікації по темі

Новини